Paradise Hotel: Alina Lapteva – Kranglefanten

Paradise-Alina. Foto: TV3.
TV3 har endelig presentert årets Paradise Hotel-deltakere. Vi tar en kjapp gjennomgang av hele bunten her på Celeb.no de kommende dagene. Tradisjonen tro så vil det komme flere deltakere til hotellet etterhvert som spillet utvikler seg. Første kvinne ut er russer-tromsøværingen Alina.

Alina Lapteva sjekker inn på Paradise Hotel (Foto: TV3)
Alina Lapteva er en 23 år gammel hjelpepleier med modellfortid. Nå bytter hun ut pleie og omsorg med Mexico sin sol i Paradise Hotel 2012.
Alina er født i Russland, men flyttet til Norge som 15-åring. Hun har jobbet en del som modell. Alina elsker norske menn, og har ambisjoner om å tvinne guttene rundt lillefingeren. Jentene vil hun derimot til å krangle mye med. TV3 lover at Alina garantert kommer til å generere mye drama, med sitt russisknordnorske lynne.
Looks og brains
Alina har looks og brains. Her ser du et videointervju som TV3 har gjort med hjelpepleieren:
Paradise Hotel 2012 har premiere mandag 12. mars kl 21:30 på TV3.
Plastisk Kirurgi - Verste og beste bilder:
|
Sydenbilder - Strand, bikini, sol, fest:
|
Hvordan Spare Penger?![]() |
Billig og bra ferie![]() |












